لوله-تک-لایه

  • لوله تک لایه نوین پلاستیک

    لوله تک لایه نوین پلاستیک در واقع همان لوله U-PVC است ، اولین تولید کننده این نوع لوله ها پلیکا نام داشت و به همین نام در ایران شناخته شد و عامه مردم نام پلیکا را برای لوله‌های UPVC خاکستری رنگ انتخاب کردند و نام پلیکا بر روی این جنس لوله ماند.
    لوله های نوین پلاستیک تمامی خواص مواد U-PVC را دارد و به سختی صدمه می بیند و عمر طولانی دارد، این لوله زنگ نمی‌زند و پوسیده نمی‌شود. به همین جهت لوله pvc در سیستم‌های آبی، خطوط فاضلاب و سیم کشی های زیر زمینی کاربرد فراوانی دارد. U-PVC (پی وی سی ) پس از پلی اتیلن یکی از پر‌مصرف‌ترین مواد پلیمری است. مدت زیادی است که U-PVC به عنوان ماده‌ای رشد یافته مورد توجه قرار گرفته است و با تمامی صحبت‌هایی که در مورد آن مطرح بوده و هست، و به رغم وجود محدودیت‌های گوناگون در استفاده از آن، آینده‌ای همراه با رشد اقتصادی برای این ماده تصور می‌شود.
    لوله های تک لایه نوین پلاستیک دو دو نوع فاضلابی و ناودانی و بر اساس استانداردهای تعریف شده، در دو رنگ طوسی و نارنجی و در سایزهای مختلف تولید و عرضه می شوند .
    کیفیت، خط قرمز شرکت تولیدی صنعتی نوین پلاستیک می‌باشد. این جمله یک حرف ساده و یک شعار نیست و کیفیت محصولات نوین پلاستیک آنرا به اثبات رسانده است.